piątek, 8 kwietnia 2016

Do budowy ogrodzenie plastykowe mo��na wykorzystać cegły elewacyjne (klinkierowe ewentualnie licowe), do jakich można w jednakowym kolorze dobrać spoinę.Dzięki takiemu zabiegowi płot będzie fajnie wyglądać. Decydując się na ogrodzenie z cegieł wyselekcjonować można także ich fakturę.
Z cegieł można pobudować ogrodzenie pełne lub wolno je zastosować na słupki oraz podmurówkę pod ogrodzeniem.

Prócz cegły elewacyjnej do konstrukcji Sztachetki z PCV na ogrodzenie i bramkę ogrodzeniowa
wolno wykorzystać zwykłą cegłę ceramiczną, bloczki silikatowe, beton komórkowy czy też pustaki. Jednakże takie płot aby wyglądało należycie należy wykończyć. Ogrodzenia z plastyku na ogrodzenie i bramkę sztachetowa
można np. otynkować, obłożyć płytkami bądź także okładziną.
Z racji tego możemy dopasować ogrodzenie do zabudowy posiadłości.
Robiąc cokół i słupki z betonu uzyskamy trwałe ogrodzenie jakie możemy wykończyć na wiele sposobów. Z drugiej jednak strony budowa takiego ogrodzenia jest ogromnie żmudna.

Pochłaniającym najmniej środków sposobem wykończenia sztachety plastykowe jest otynkowanie go.
Na parkany przydają się zarówno tynki cementowe jak i cementowo -wapienne. Aby przedłużyć żywotność ogrodzenia najporządniej jest nałożony gips pomalować emulsją elewacyjną.
Płot można również wykończyć płytkami klinkierowymi, jakie wyglądem a także strukturą upodabniają się do cegły. Odmiennym wariantem wykończenia ogrodzenia jest obłożenie go płytkami silikatowymi.

Poza koniecznością konserwacji nie różnią się one zasadniczo od płytek klinkierowych.
Ploty plastykowe na plot i furtę ze sztachetek
wolno również wykończyć kamykiem naturalnym. Niestety słupki oraz podmurówka skonstruowana z takiego materiału zwykle jest dość droga. Plotki PCV na plot i furtkę sztachetowaz głazów naturalnych jest za to niezmiernie ładne a także wytrzymałe. Zazwyczaj używanymi głazami na ogrodzenia Poznań są piaskowiec, wapienie oraz granit.

��������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz